Ba-Max Haşere İlacı 400 ml

ba-max-spray

>
Stokta var

Yeni ürün

BA-MAX PUMP SPRAY kapalı alanlarda sivrisinek, karasinek, karınca, kene ve hamamböcekleri kontrolünde, kullanıma hazır sprey formülasyondur.

Daha Fazla Detaylar

20,00 ₺

- +

 
Daha Fazla Bilgi

BA-MAX PUMP SPRAY kapalı alanlarda sivrisinek, karasinek, karınca, kene ve hamamböcekleri kontrolünde, kullanıma hazır sprey formülasyondur. Kullanma şekli: BA-MAX PUMP SPRAY haşerelerin görüldüğü kapalı alanlara püskürtülür. Sivrisinek ve karasineklerin bulunduğun kapalı alanlarda valf tetiğini kullanarak püskürtülür. Uygulama sırasında yiyecek maddeleri ve kapları örtülmeli veya dışarı çıkartılmalıdır. Akvaryum üzeri örtülmeli, evcil hayvanlar dışarı çıkartılmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra boş kapalı ortam 30 dakika kapalı kalmalıdır ve uygulama yapılan boş kapalı ortama girmeden önce en az 1 saat havalandırılmalıdır. Ruhsat sahibinin adı ve adresi: Bavet İlaç San ve Tic. A.Ş. ITOSB 12. Cadde No:8 Tepeören- Tuzla / İstanbul Üretim yeri adı ve adresi: Farmatek Tarım San. Mümessillik Tic. Ltd. Şti. Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi Melek Aras Bulvarı Analitik Caddesi No: 90 Tepeören- Tuzla /İstanbul Net miktarı: 200 ml, 400 ml Ürün ambalajı açıldıktan sonra 1 (bir) yıl içinde tüketilmelidir. Ürün serin yerde ve ışıktan koruyarak muhafaza edildiğinde raf ömrü normal depolama şartlarında 2 (iki) yıldır. Zehirlenme belirtileri: Ürün yutulduğunda, solunduğunda veya ciltle temasında zararlıdır. Başlıca zehirlenme belirtileri bulantı, kusma, baş dönmesi ve koordinasyon eksikliğidir.

LD50 değerleri: Permethrin sıçan akut oral LD50 500 mg/Kg

Tetrametrin sıçan akut oral LD50 >5000 mg/Kg

PBO sıçan akut oral LD50 >7220 mg/Kg

Formülasyon şekli:

Sıvı Emulsiyon Aktif maddenin adı ve miktarı

Permethrin (CAS No: 52645-53-1) % 1 a/h

Tetramethrin (CAS No: 7696-12-0) % 0,25 a/h

Piperonyl Butoxide (CAS no: 51-03-6) % 0,75 a/h

Yardımcı maddeler ve miktarları Emulsifiye ediciler % 16,2

De-iyonize su % 81,8 ile % 100 e tamamlanır.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR -ÇOCUKLARDAN, GIDA VE HAYVAN YEMLERİNDEN UZAK TUTUNUZ. -BUHAR VEYA ZERRELERİNİ SOLUMAYINIZ. -UYGULAMA VE HAZIRLIK AŞAMASINDA MASKE, KORUYUCU ELBİSE, ELDİVEN VE GÖZLÜK KULLANINIZ. -UYGULAMA VE HAZIRLIK AŞAMASINDA HİÇBİR ŞEY YEMEYİNİZ, İÇMEYİNİZ, SİGARA KULLANMAYINIZ. -İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÜZERİNE RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN, KULLANIM TALİMATINA UYUNUZ. Boş ambalajların imhası: İçeriği/kabı yerel yönetmeliğe uygun olarak bertaraf ediniz.

İlk yardım önlemleri: Deri ile temas: Bulaşmış giysileri derhal çıkartınız ve vücudun bulaşan yerlerini sabun ve su ile iyice yıkayınız. Devam eden tahriş halinde antihistaminik losyon uygulayınız ve ürün etiketi ile doktora başvurunuz. Gözle temas: Gözleri derhal bol su ile yıkayınız ve ürün etiketi ile doktora başvurunuz Solunduğunda: Kazazedeyi açık havaya çıkartınız ürün etiketi ile doktora başvurunuz. Yutulduğunda: Kusturmayınız. Bilinci açık ise kazazedenin ağzını çalkalayınız. Bilinci açık olmayan kimseye ağızdan bir şey vermeyiniz. Ürün etiketi ile doktora ve zehir-kontrol merkezine başvurunuz. Kazazedenin midesinin yıkanması tavsiye edilir. 

Antidotu ve gerekli bilgiler: Bilinen bir antidotu yoktur. Belirtilere göre tedavi önerilir. ZEHİRLENME DURUMLARINDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)’NİN 114 NO’LU TELEFONUNU ARAYINIZ. Ürünü kullanırken ve depolarken dikkat edilecek hususlar Uygun havalandırma sistemi olan alanlarda kullanınız. Ürünü kullanırken gerekli koruyucu giysi ve ekipmanları kullanınız. İlaçlama esnasında veya sonrasında temizlenmeden önce bir şey yiyip içmeyiniz, sigara kullanmayınız. İlaçlamadan sonra bulaşma mevcutsa giysinizi değiştiriniz ellerinizi bol su ve sabunla yıkayınız. Temas etmiş giysileri çamaşır makinesinde yıkayınız. Solunmasından, gözlerle ve deriyle temasından kaçınınız. Güvenli Depolama İçin Koşullar: Orijinal ambalajında kuru ve havalandırılmış ortamda, güneş ışınlarından uzakta ve kapağı kapalı olarak oda ısısında muhafaza ediniz. Yiyeceklerden, yemlerden, içeceklerden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde kilit altında saklayınız. Arlar için zehirlidir. Zararlılık İfadeleri:

H302: Yutulması halinde zararlıdır.

H332: Solunması halinde zararlıdır.

H410: Sucul ortamda uzun süre kalıcı, çok toksik etki. Önlem İfadeleri:

P261: Tozunu/dumanını/gazını/sisini/buharını/spreyini solumaktan kaçınınız.

P264:Elleçlemeden sonra su ile iyice yıkayınız.

P271: Sadece dışarıda veya iyi havalandırılan bir alanda kullanınız.

P273: Çevreye verilmesinden kaçınınız.

P270: Bu ürünü kullanırken hiçbir şey yemeyiniz, içmeyiniz veya sigara içmeyiniz.

P301+P312: YUTULDUĞUNDA: kendinizi iyi hissetmiyorsanız ZEHİR MERKEZİNİ veya doktoru/hekimi arayınız.

P312: Kendinizi iyi hissetmezseniz, ZEHİR MERKEZİNİ veya doktoru/hekimi arayınız.

P321: Özel müdahale gerekli (etikete bakın)

P330: Ağzınızı çalkalayınız.

P391: Döküntüleri toplayınız.

P304+P340: SOLUNDUĞUNDA: Nefes alıp vermesi zorlaşmış ise, Kurbanı temiz havaya çıkartınız ve kolay biçimde nefes alması için rahat bir pozisyonda tutunuz.

P501: İçeriği/kabı yerel yönetmeliğe uygun olarak bertaraf ediniz.

Sağlık Bakanlığı Ruhsat Tarihi ve Numarası: 08.07.2015 – 2015/92

Kullanılacağı zararlı organizmalar Zararlı türüne göre, formülasyon şekline ve ürün tipine göre uygulama oranları Zararlı Türü -Yaşam evresi Uygulama alanı ve şekli Uygulama dozu Uygulama oranı

Sivrisinek ergin Boş kapalı alana sprey uygulaması 0,5 g a.i /m2 50 ml ürün/m2

Karasinek ergin Boş kapalı alana sprey uygulaması 0,0625 g a.i/m2 6,25 ml ürün/m2

Hamamböceği, karınca ergin Boş kapalı alana sprey uygulaması 0,125 g a.i/m2 12,5 ml ürün/m2

Pire ergin Boş kapalı alana sprey uygulaması 0,1 g a.i/m2 10 ml ürün/m2

Kene larvası Boş kapalı alan ve mesken çevresine sprey uygulaması 0,1 g a.i/m2 10 ml ürün/m2

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Ba-Max Haşere İlacı 400 ml

BA-MAX PUMP SPRAY kapalı alanlarda sivrisinek, karasinek, karınca, kene ve hamamböcekleri kontrolünde, kullanıma hazır sprey formülasyondur.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2019-05-18

Ba-Max Haşere İlacı 400 ml teslimatı

1 adet Ba-Max Haşere İlacı 400 ml Bursa ili Nilüfer ilçesine teslim edilmiştir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2019-03-04

Ba-Max Haşere İlacı 400 ml teslimatı

1 adet Ba-Max Haşere İlacı 400 ml Konya ili Karatay ilçesine teslim edilmiştir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Benzer Ürünler

Menü