Drencher Şırınga 70 ml

Drencher Şırınga 70 ml

Bu ürünü satın aldığınızda 99 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 99 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 19,80 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

Stokta var

Yeni ürün

991,44 ₺

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Marka: Kerbl

43561

Drencher Şırınga 70 ml kolay sökülüp temizlenebilir. kullanımı kolaydır.

12 aya varan taksitle

Türkiye'nin her yerine kargo

 
Daha Fazla Bilgi
Drencher Şırınga 70 ml

Manuel dolum olan bu modelde dozaj el çarkı ile rahatlıkla ayarlanabilir.

Kendinden dolabilen valf içerir

Arka kısımdaki görünen siyah somun sıkılarak dozaj ayarı yapılabilir.

Hayvanlara ilaç içirme için kullanılabilir.

Haricen kullanılabilir.

Hafif ve kırılmaz.

Kolay sökülüp temizlenebilir.

Drencher şırınga, hayvanlara sıvı ilaç veya takviye maddelerini vermek için kullanılan bir tür şırınga sistemidir. "Drencher" terimi, özellikle büyükbaş hayvanlar gibi büyük hayvanlara oral olarak sıvı uygulamak için tasarlanmış şırıngaları ifade eder. "70 ml" ifadesi ise bu drencher şırınganın maksimum 70 mililitrelik bir hacmi olduğunu gösterir.

Drencher şırıngalar genellikle veteriner hekimler, hayvan bakıcıları veya çiftlik sahipleri tarafından kullanılır. Bu tür şırıngalar, hayvanların sıvı ilaçları veya takviye maddelerini doğru dozda ve kontrollü bir şekilde almasını sağlar. Aynı zamanda sıvıyı hayvanın ağzından direkt olarak içmesini sağlayan bir uç (nozul) ile birlikte gelir.

Drencher şırıngaları, büyükbaş hayvanların veteriner sağlık tedavilerinde, parazit kontrolünde, vitamin ve mineral takviyesinde veya besin desteği sağlamak için kullanılır. Sıvı ilaçlar veya takviyeler, hayvanın ağız veya boğazından emilir ve sistemik olarak etki gösterir.

Drencher şırıngalar, doğru dozaj ve hijyen sağlama konusunda önemlidir. Doğru dozaj sağlanması, hayvanın gereken miktarda ilacı veya takviyeyi almasını sağlar. Ayrıca, şırınga temizliği ve dezenfeksiyonu de hayvan sağlığı için önemlidir ve kullanımdan önce ve sonra uygun şekilde yapılmalıdır.

Özet olarak, drencher şırınga 70 ml, büyükbaş hayvanlara sıvı ilaç veya takviye maddelerini uygulamak için kullanılan bir şırınga sistemidir. Bu şırıngalar, doğru dozaj ve kontrollü uygulama sağlamak için tasarlanmıştır ve hayvan sağlığını desteklemek için önemli bir araçtır.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Drencher Şırınga 70 ml

Drencher Şırınga 70 ml kolay sökülüp temizlenebilir. kullanımı kolaydır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)

Drencher Şırınga 70 ml

Banka havalesi ile siparişi verdi

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Drencher Şırınga 70 ml

Kredi Kartı İle Ödeme ile siparişi verdi

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

 

Benzer Ürünler

Son görüntülenen

Menü