Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L
Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L

Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L

GPLBULK

>
Stokta var

Yeni ürün

3.25 - 4.20 arası halat gerdirme klipsi gripple ile tel bağlamak ve gerginleştirmenin kolaylığını siz de yaşayın lagre boy gripple

Daha Fazla Detaylar

7,50 ₺

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Maksimum 600 kg a kadar mukavemeti bulunan gripple large halat klipsi ile 3.25  mm den 4.20 mm e kadar tüm çelik halatları birbirine ekleyip gerdirebileceksiniz.

çift girişli olmasından dolayı he başlarda hemde ortalar kullanım imkanı sağlar. Yanlış montalama da çözmek için yardımcı aparatı ile sökebilir yeniden kullanabilirsiniz.

Gripple sektörünün lideri konumunda olan bir askılama sistemi markasıdır. tüm dünyada kullanılan bu sistem özellikle ülkemizde bağcılık ve çatı bağlama sistemlerinde kullanılmaktadır.

iki farklı kalınlıktaki çelik tel veya halatı da birbirine ekleyebilirsiniz. örneğin 3.25  mm olan bir teli 4.20 mm olan bir tele de ekleyebilirsiniz. tabi ki aynı  kalınlıktaki telleri de birbirine ekleyip gerebilirsiniz.

Gerdirmek için aşağıdaki ilgili ürünler  sekmesinden Tork ayarlı gergi anahtarı nı kullanabilirsiniz.

 

Özellikleri :

Boyut : Medium

Halat Tipi : 3.25  - 4.20 mm arası

Meteryal : Aluminyum Alaşım

Taşıma Kapasitesi: Maksimum 600 kg 

 

Gripple Hakkında bilgi:

Gripple Çelik Halatlı Askılama Sistemleri 75 ülkede 230 milyon adetten fazla kullanılıyor. Sayısız testler ve geliştirme aşamalarının neticesinde Gripple Sismik Askılama Sistemleri dünya pazarına sunuluyor. Gripple Sismik Askılama Sistemleri. yapı içerisinde mevcut yapısal olmayan ekipman ve tesisatlara gelecek deprem yüklerini en aza indirmek üzere dizayn edilmiştir. Bu sistem deprem sonrasında hizmet vermesi beklenen kritik binalar gibi önem arz eden tüm yapılarda mevcut cihazların sismik dizaynı için uygundur. Ayrıca Bağcılık sektörün de de yoğun olarak kullanılmaktadır. Gripple hem esas askı elemanını -çelik halatı- hem de bağlantı elemanını -orijinal Gripple klipsini- içeren özgün bir üründür. Halen yeni tasarımlar geliştirmekte olan Gripple Sismik Askılama Sistemleri. her türlü bina ve taşıyıcı sistemler için güvenlikli birçok halat ucu tasarımı yapmıştır. Gripple Sismik Halat Sistemleri ABD. Kanada. Avrupa ve tüm dünya pazarlarından sonra Türkiye ve Ortadoğu’ya Ulus Yapı tarafından sunuluyor. Gripple Sismik Halat Sistemleri; alışveriş merkezleri. iş merkezleri. hastaneler. okullar. fabrikalar. depolar ve daha birçok projede sismik koruma için tercih ediliyor. Gripple UL®. TÜV. Lloyd’s tarafından sertifikalı ve SMACNA tarafından onaylı olup İngiltere’nin Sheffield kentindeki ISO 9001 sertifikalı ve Kraliçe Ödüllü (HM Queen’s Award) üretim tesislerinde imalat yapıyor. Gripple Sismik Koruma Halat Sistemleri. ilk kez piyasaya çıktığı andan itibaren mekanik. elektrik ve diğer tesisatlarda dünyadaki en hızlı ve pratik askılama sistemi olarak kabul görmüştür. Gripple Sismik Halatlarının kullanıldığı bazı kuruluşlar ve projeler arasında; Abdi İbrahim İlaç Grubu. Vodafone. Forum AVM’leri. Real AVM’leri. Metro AVM’leri. Carrefour AVM’leri. Redevco AVM’leri. Kanyon AVM. SSK Hastaneleri (Bolu. Düzce. Adapazarı. Sopalı). Anadolu Sağlık Merkezi. Marriot Otelleri. Sheraton. Swissotel. Hilton. Novotel. Ibis Otel. Zaman Gazetesi. TEB. Unilever. Efes Pilsen. ABD Elçilikleri (Afganistan. Gana. Gürcistan. Irak. Pakistan). ABD Hava Üssü (Adana. Afganistan. Romanya). Tübitak. Gölcük Askeri Binaları. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası Adalet Sarayları. Metro İstasyonları. Havalimanları (Sabiha Gökçen. Adnan Menderes. Dalaman. Esenboğa). Sabancı Müzesi. Kanal D ve Fox TV Stüdyoları. Okullar (Anafen. Fetih ve Burç Koleji) bulunuyor.
 
Ürün Özellikleri:
 
- 10 kata kadar hızlı montaj
- Sahada işlem gerektirmeyen montaj kolaylığı
- Yardımcı malzeme gerektirmeyen montaj
- Kolay saha kontrolü için renk kodlama özelliği
- Mevcut ve/veya sonradan imalatı yapılacak sistemler için uygun çözümler
- UL. NEBS. GR63 Core Sertifikasyonu
 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L

3.25 - 4.20 arası halat gerdirme klipsi gripple ile tel bağlamak ve gerginleştirmenin kolaylığını siz de yaşayın lagre boy gripple

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(4)
2020-05-12

Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L teslimatı

5 adet Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L Antalya ili Döşemealti ilçesine teslim edilmiştir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2020-04-14

Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L teslimatı

35 adet Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L İzmir ili Bayındır ilçesine teslim edilmiştir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2020-04-02

Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L teslimatı

34 adet Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L Tekirdağ ili Şarköy ilçesine teslim edilmiştir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2020-03-27

Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L teslimatı

15 adet Gripple 3.25 - 4.20 mm Halatlar için Klips L Tekirdağ ili Şarköy ilçesine teslim edilmiştir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

10,00 ₺ 12,00 ₺ -2,00 ₺

Benzer Ürünler

Menü