Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre
Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre

BU ÜRÜNDE KARGO BEDAVA

Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre

Marka: Yerli

ksband

Stokta var

Yeni ürün

Kara sinek bandı ile kokusuz ve sorunsuz karasineklerden kurtulun.

Daha Fazla Detaylar

270,00 ₺

- +

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartı >Havale & Eft >Kapıda ödeme (Seçili Ürünlerde)

1000 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava

 
Daha Fazla Bilgi

Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre

Yapıldığı Madde: Polyetilen (PE)

Renk: Sarı

Hedef Zararlı: KARASİNEK ( Musca domestica), gibi birçok zararlıya etkilidir.

Amacı: Kitlesel yakalama amaçlı kullanılır.

Kullanım şekli: Hayvan barınaklarında, hayvanların ulaşamayacağı şekilde, yemliklerin üst bölgelerine, buzağı kulubelerinin üst bölgelerine , sağımhane, doğumhane, revirlerin uygun bölgelerine, gübre çukuru etrafına gergin bir şekilde asılarak kullanılır.

Tavsiye Edilen Miktar: 1000 m2 alanda 150 mt.

Her iki tarafı da kuvvetli bir yapıştırıcı ile kaplanmış olan ürünümüz, içerdiği feromen etkisiyle karasinekleri kendisine çeker. Biyolojik bir yöntemle sinek mücadelesi yapar ve sinekler için kullanılan toksin madde içeren sıvılardan daha etkili bir çözüm sunar. Güneş ışınlarından ve sudan etkilenmez. Lütfen ürünü gergin bir şekilde monte ediniz.Sinek ve toz ile kaplandığında yenisi ile değiştiriniz. Karasinek Hakkındaki Gerçekler Doğal ortamda bir karasineğin ortalama ömrü bir aydan daha azdır. Karasinekler yumurta, larva ve pupa evrelerini yaklaşık 10 günde tamamlar ve sonra yetişkin sinekler meydana gelir. Pupa evresinden çıktıktan sonra büyümeleri durur. Karasinekler tat alma organı görevi gören küçük tüylerle kaplıdır. Petek gözleri oldukça karmaşıktır birbirinden ayrı binlerce lens onlara geniş bir görüş alanı sağlar.

Karasinekler belli başlı hastalık taşıyıcılarıdır. Tifo, tüberküloz, kolera ve dizanteri gibi rahatsızlıklara yol açan 100’ün üzerinde hastalık mikrobunu taşıdıkları bilinmektedir. Karasinekler bu mikropları dışkı, çöp ve diğer çürüyen maddelerle beslendikleri sırada ayakları ve ağızlarıyla toplar Karasinek Davranış, Beslenme Şekli ve Alışkanlıkları Dinlenmek için köşeleri ve kıyıları ya da ince cisimleri tercih eder. İç mekânlarda, gün boyu zeminlerin, duvarların ve tavanların üzerinde dururlar. Dış mekânlarda bitkilerin, toprağın, çit tellerinin, çöp kutularının vs. üzerinde dururlar. Geceleyin ise dinlenme yerleri genellikle yiyecek kaynaklarının yanı ve toprağın 1,5-4,5 metre yukarısıdır. Aralarında insanlardan ve hayvanlardan kalan yiyecek artıkları ve ceset, çöp ve dışkı olan geniş çapta yiyecek tüketirler. Üreme Karasinek yumurtaları larvalar için uygun besin sağlayacak herhangi bir sıcak, nemli malzemede kuluçkaya yatar. Dişiler toplamda 5-6 kez yumurtlar ve her yumurtlamada 75-100 arası yumurta meydana gelir. Karasinek İstilasının Belirtileri Yetişkin sinekler en yaygın hareketlilik belirtisidir. Larvalar ayrıca pupa evresinde beslenme malzemesinden sürünerek çıkarken görülebilir. Son olarak, pupaların kendileri bazen besin maddelerinin yakınında görülebilir.

Ürünün yanında 2 adet plastik direk bağlantı aparatı gönderilecektir.

 
Taksit Seçenekleri
 
Ürün Videosu

Bir Yorum Yaz

Kara Sinek Bandı 30 cm x 100 metre

Kara sinek bandı ile kokusuz ve sorunsuz karasineklerden kurtulun.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Benzer Ürünler

Menü