Kara Sinek Kapanı X-Large
Kara Sinek Kapanı X-Large Kara Sinek Kapanı X-Large Kara Sinek Kapanı X-Large Kara Sinek Kapanı X-Large Kara Sinek Kapanı X-Large

Kara Sinek Kapanı X-Large

Bu ürün indirimde olduğu için indirim puanı yok.

Yeni ürün

KAMPANYALI ÜRÜN:

521,00 ₺

681,00 ₺

-160,00 ₺

Uyarı: Stoğu tükeniyor! | Bu fiyata son ürünler

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Alınabilir ürün miktarı 12 Adet

Marka: Farmena

Stokta var

95509916

Karasinek Kapanı, kolay kurulumu ve yüksek sinek yakalama kapasitesi ile toksik olmayan, yeniden kullanılabilir, çevre dostu bir çözümdür.

.
 
Daha Fazla Bilgi

20 yıllık tecrübemizle tasarlayıp geliştirdiğimiz FLIES’ INN – HG Karasinek Tuzağı sektöre 2020 yılında kazandırılmıştır. Bilinen sinek tuzakları arasında kurulum ve kullanım kolaylığı, sinek yakalama kapasitesi açısından öne çıkmıştır. Dolduğu zaman boşaltılarak tekrar tekrar kullanılabilir. Düzenli kullanarak, yıllar boyunca karasinek uçkun ilaçlamasına ve insektisit kullanımına gerek kalmadan doğal, çevreci bir sinek mücadelesi yapabilirsiniz. Karasineklerin sevdiği her türlü doğal gıda maddesi ile çalışır. SİNTUT Karasinek Çekici Yem kullanarak en etkili sonucu alabilirsiniz.

Karasinek mücadelesi gereken, sinek sorunu yaşanan her türlü açık alanda kullanılmak üzere tasarlanmış bir sinek yakalayıcıdır. İlk bir ay için gereken SİNTUT KARASİNEK ÇEKİCİ YEM tuzağınızla beraber verilmektedir. Toksik olmayan doğal çekicilerle etki alanına çektiği sinekleri yakalayarak geniş haznesinde toplar. Su ve gıda olmayan bu haznedeki sinekler kuruyarak etkisiz hale gelirler. Sinekler kuruyarak öldüğü için, poşet ve kova tuzaklarda yaşanabilen yoğun koku rahatsızlığı, FLIES’ INN – HG tuzaklarda yaşanmaz. Sinek dolan tuzaklar boşaltılıp tekrar kullanılabilir. Satın alacağınız bir FLIES’ INN – HG karasinek tuzağı ile mevsimler boyunca, milyonlarca sinek yakalayıp rahat edersiniz. Tasarımı şirketimize olan FLIES’ INN Karasinek Tuzakları %100 yerli olarak şirketimiz tarafından üretilmekte ve ihraç edilmektedir.

KURULUM VE KULLANIMI

Kutu içerisinden hemen kullanıma hazır tuzağınızla beraber 2 x 25 gm. lık paketler içerisinde SİNTUT Karasinek Çekici Yem çıkacaktır. Tuzağınızı aşağıdaki sıralamaya uygun olarak hazırlayınız:

 1. Siyah Çekici Yem Kabına 25 gram (1 paket) yemi boşaltın.
 2. Yarım litre kadar ılık içme suyu ilave edip çekici toz rasyon tamamen eriyinceye kadar karıştırın. Arzu ederseniz bir şişe içerisinde hazırlayıp çekici yem kabına dökebilirsiniz.
 3. Çekici yem tabağının dökülmeyi önleyen yuvarlak kapağını yuvasına oturtun.
 4. Tuzağınızı yerden 1,5 – 2 metre yüksekte bir ağaç veya sundurma altına asın. Sallanmaması için bahçe çitlerine de asabilirsiniz. Rüzgarlı havalarda çarpma veya düşme olmaması için bağlantı noktasını bir iple sabitlemenizi öneriyoruz. Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlere asmaya dikkat ediniz. Bahar aylarında güneş gören, sıcak yaz aylarında ise daha az güneş gören gölge noktalara asılması gerekir.
 5. İç huninin ağzı açık şekilde düzgün olduğundan emin olun.
 6. Hazırladığınız çekici yem tabağını tuzağın alt kısmındaki ayaklara yerleştirin. Karşı tek ayağı yerine oturttuktan sonra ayakları hafifçe esneterek diğer iki ayağı aynı anda yerine oturtunuz.
 7. Çekici yem kabını ayaklar üstünde yukarı doğru kaydırarak girişe yakın olan hazır tırnaklara oturtun. TUZAĞINIZ çekici yemin aktif hale gelmesiyle kısa bir sürede sinek yakalamaya başlayacaktır. Soğuk havalarda bu süre 1-2 gün kadar sürebilir.
 8. Sıcak havalarda çekici yem kabındaki su buharlaşarak azalacaktır. 5-6 günde bir su miktarını kontrol edin. Azalan suyu sadece içme suyu ekleyerek tamamlayınız. Bahar ve sonbahar mevsiminde bu süre 10-15 güne uzamaktadır. Su eklemek için tabağı çıkarıp tekrar takmanıza gerek yok. Kapağına pipet takılı bir pet şişeyle çekici yem tabağına kolayca su ekleyebilirsiniz. Çekici yem tabağı kuruyan tuzakların sinek çekiciliği durur.
 9. İkinci hafta sonunda çekici yem tabağını temizleyip ilk seferde olduğu gibi yeniden hazırlamanız daha etkin sonuç almanıza yardımcı olur. Çekici yeminiz bittiğinde satıcınızdan temin edebilirsiniz.

DOLAN TUZAKLARIN BAKIMI

Kurulu olduğu alandaki sinek yoğunluğuna bağlı olarak tuzaklarınız bir süre sonra dolacaktır. İçinde kuruyarak etkisiz hale gelen sinekleri boşaltarak tuzağınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Tuzağı boşaltırken hijyenik eldiven kullanınız. Bir kova içerisine çöp poşeti yerleştirerek tuzağı boşaltmak için hazır tutun.
 • Tuzağınızı boşaltabilmek için çekici yem tabağını yerinden çıkartıp iç huniyi nazikçe üst uç kısmından aşağı çekerek ters çeviriniz. Tuzağı ve huniyi hafifçe sallayarak boşaltabilirsiniz. Canlı sinekler kaçmayıp, tuzak içerisinde uçmaya devam edeceklerdir.
 • Boşalttığınız sinek dolu poşetin ağzını sıkıca kapatıp çöpe atarak imha ediniz.
 • Boşalan tuzağın hunisini eski haline getirip çekici yem tabağını gerekiyorsa yeniden hazırlayarak yerine takınız. Tuzağınız tekrar sinek yakalamaya devam edecektir. Kirlenen tuzaklarınız sökmeden yıkanabilir. Bahçe hortumuyla su tutarak yıkayabilirsiniz. Yıkama sonrası huninin ağzı açık şekilde düzgün durduğundan emin olunuz.
 • Tuzağınızı kullanmadığınız kış aylarında, yıkanmış ve temiz olarak saklayınız.
 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Kara Sinek Kapanı X-Large

Karasinek Kapanı, kolay kurulumu ve yüksek sinek yakalama kapasitesi ile toksik olmayan, yeniden kullanılabilir, çevre dostu bir çözümdür.

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Bunları da unutma!

Menü