Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC
Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC

BU ÜRÜNDE KARGO BEDAVA

Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC

HMETC

Stokta var

Yeni ürün

Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC Sağlıklı bir işletme ve kaliteli süt üretimi korumak için değerli ve güvenilir yardımcıdır.

Daha Fazla Detaylar

2 420,08 ₺

- +

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartı >Havale & Eft >Kapıda ödeme (Seçili Ürünlerde)

1000 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava

Ayrıca ikinci alışverişlerde %5 ek indirim (Kupon kodu bu alışverişin sonunda)

 
Daha Fazla Bilgi

ERKEN MASTİT TEŞHİSİ
Wescor'un Mas-D-Tec subklinikal mastitis teşhis cihazı dünyanın en gelişmiş erken mastitis teşhis teknolojisini sunmaktadır. Modern mandıra işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve işletmecilerin subklinikal mastitis basit. uygun ve hızlı bir şekilde tespit etmelerine olanak sağlamaktadır. MAS-D-TEC mastitis teşhisinde modası geçmiş kimya testlerinin yol açtığı zaman kaybına. tahmine veya şüpheye mahal bırakmaz.

KULLANIMI KOLAY
MAS-D-TEC elinizde istediğiniz yere taşıyabileceğiniz. üst kısmında boru deliği gibi bir ağzı bulunan elektronik bir cihazdır. Gereken süt örneği direk meme ucundan sağılarak bu ağıza aktarılır. Gereken örnek hacmi sadece 2 mililitredir (bir veya iki sağım). MAS-D-TEC'i kullanmak o kadar kolaydır ki. herkes. hiçbir özel eğitime gerek duymaksızın doğru ve net sonuçlar elde edebilir.

EKONOMİK
Mastitise bağlı yaşanan maddi kayıpların maliyeti inek başına yıllık tahmini olarak 250 USD'ye kadar çıkabilmektedir. MAS-D-TEC. küçük sürülerde bile kısa sürede kendisini amorti eder.

ÇABUK SONUÇ
Süt örneği MAS-D-TEC'e verildikten sonra sonuç hemen görüntülenmekte ve tüm prosedür beş saniyeden daha az bir sürede tamamlanabilmektedir.

DAYANIKLI
MAS-D-TEC'in elektronik devresi. sağımhanelerdeki uzun ve zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde; son derece sağlam. su geçirmez bir kasanın içerisinde korunmaktadır. MAS-D-TEC'in bir yıl garantisi bulunmaktadır.

KENDİSİNİ TEMİZLER
MAS-D-TEC. yeni örneği cihaza koyduğunuzda bir önceki örneği kendisi sistemden temizleyecek şekilde tasarlanmıştır. Cihazı mekandan mekana ya da inekten ineğe temizlemenize gerek yoktur. Tüm gerekli olan. her testin ardından koyacağınız birazcık normal rins ve temiz sudur.

TAŞINABİLİR
MAS-D-TEC elde kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır ve sadece. cihazın yanında verilen 9 voltluk bir pille çalışmaktadır. Tek bir pille birkaç bin örnek test edilebilir. Pil ömrü azaldığında cihazda sizi uyaracak bir uyarı sistemi mevcuttur. 

HATASIZ 
Cihazda 0 ila 9 arası bir okuma aralığı mevcuttur. 0 (sıfır). sütte son derece düşük düzeyde bir elektrolit bulunduğunu ve o yerde mastitis olmadığını gösterir. 5 ve üzeri değer ise. o yerde subklinikal mastitistin var olduğu şeklinde yorumlanmalıdır. Eğer bir yerdeki sonuçlar diğer yerde çıkan sonuçlardan iki birim daha yüksek çıkıyorsa (sonuç normal (2 ila 4) aralığında olsa bile) o yerin subklinikal anlamda enfeksiyon riski altında olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. 
Karşınızda dünyanın en uygun. hesaplı ve kullanımı en kolay erken mastitis teşhis cihazı MAS-D-TEC!

 

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC

Mastitis Erken Teşhis Cihazı MAS-D-TEC Sağlıklı bir işletme ve kaliteli süt üretimi korumak için değerli ve güvenilir yardımcıdır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(0)

Şu anki müşteri yorumları.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Benzer Ürünler

Menü