100ml likit kuş vitaminleri
100ml likit kuş vitaminleri 100ml K Avian vitamin solüsyonu Turbo Start - K Avian besin desteği Kuşların bağışıklık sistemi için destek

Turbo Start - K Avian 100ml Vitamin

Bu ürünü satın aldığınızda 14 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 14 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 2,80 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

Yeni ürün

149,00 ₺

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Marka: ithal

TSKAV

Turbo Start-K Avian Kanatlılar İçin Vitamin & Mineral 100 ml

12 aya varan taksitle

Türkiye'nin her yerine kargo

 
Daha Fazla Bilgi

Turbo Start K Avian 100ml Vitamin: Kanatlıların Sağlıklı ve Verimli Yaşamı İçin İdeal Çözüm!

Turbo Start K Avian 100ml Vitamin, kanatlı hayvanlarınızın sağlığını ve verimini artırmak için özel olarak formüle edilmiş bir tamamlayıcı yemdir. İşte bu ürünün sağladığı avantajlar:

Sağlıklı Yaşam: İçeriğinde bulunan vitaminler ve aminoasitler, kanatlı hayvanlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirerek enfeksiyon ve hastalıklara karşı direnç sağlar. Böylece hayvanlarınız daha sağlıklı bir yaşam sürer.

Verimli Üretim: Turbo Start K Avian, yumurtlama verimini artırır ve yumurtaların kalitesini yükseltir. Ayrıca tüy yemek, göz yaşarması ve ishal gibi istenmeyen durumları önler, kanatlıların daha iyi bir üreme ve büyüme performansı göstermesini destekler.

Kullanım Kolaylığı: Bu tamamlayıcı yem, hayvanlarınızın suluklarına kolayca katılarak kullanılır. Pratik ve etkili bir şekilde uygulanabilir.

Turbo Start K Avian 100ml Vitamin ile kanatlı hayvanlarınızın sağlığını ve üretkenliğini artırarak daha verimli bir çiftlik işletmesi oluşturabilirsiniz. Sağlıklı kanatlılar, daha fazla yumurta ve daha iyi et üretimi demektir. Şimdi Turbo Start K Avian ile kanatlılarınıza sağlıklı ve mutlu bir yaşam sunun. Sipariş verin ve sonuçları hemen görün!

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Turbo Start - K Avian 100ml Vitamin

Turbo Start-K Avian Kanatlılar İçin Vitamin & Mineral 100 ml

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
Serkan C 0004-05-20

Turbo Start - K Avian 100ml Vitamin

Teslimatta ödeme ile siparişi verdi

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

Aynı kategorideki diğer ürünü: 1

Benzer Ürünler

Menü