Yerli Numaratör Kayışı Tokalı 125 cm

Yerli Numaratör Kayışı Tokalı 125 cm

Bu ürünü satın aldığınızda 2 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 2 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 0,40 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

Stokta var

Yeni ürün

25,00 ₺

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Marka: FARMENA

9900105

Yerli numaratör büyükbaş hayvanların boynuna takılır ve numaraları taşır. Tokalı sistemle istediğiniz boyun genişliğine göre ayarlayabilirsiniz.

12 aya varan taksitle

Türkiye'nin her yerine kargo

 
Daha Fazla Bilgi

Yerli Numaratör Kayışı Tokalı (125 cm): Hayvan Takibi ve Kimliklendirme için Mükemmel Çözüm

Hayvanlarınızın izlenmesi ve yönetilmesi için ihtiyacınız olan numaratör kayışı burada! Yerli Numaratör Kayışı Tokalı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. İşte neden bu numaratör kayışını tercih etmelisiniz:

TÜRKİYE'DE ÜRETİM Yerli Numaratör Kayışı, Türkiye'de üretilir ve yerel kalite standartlarına uyar. Yerli üretimle gurur duyuyoruz ve size güvenilir bir ürün sunuyoruz.

TOKALI SİSTEM KAYIŞ Bu kayışın özelliği tokalı sistemdir. Metal tokası sayesinde numaratörler kolayca takılıp çıkarılabilir. Bu, hayvanların kimliklerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetmenizi sağlar.

40 MM GENİŞLİKTE NUMARATÖRLER İÇİN UYGUN Numaratörleriniz 40 mm genişliğindeyse, bu kayış tam size göre. Numaratörler sıkı bir şekilde durur ve kaymaz.

SADECE NUMARATÖR KULLANIMI İÇİN Yerli Numaratör Kayışı, sadece hayvanlarda numaratörlerin takılması amacıyla kullanılmalıdır. Hayvanları bağlamak veya çekmek için uygun değildir.

125 CM UZUNLUKTA Bu kayışın 125 cm uzunluğu, boynu geniş hayvanlar için idealdir. Her tür ve kiloda hayvanın boyunlarına kolayca takılabilir.

Yerli Numaratör Kayışı Tokalı, çiftlik hayvanlarınızın kimliklendirilmesi ve izlenmesi için vazgeçilmez bir araçtır. Her hayvana özgü bir kimlik numarası ile hayvanların takibi ve yönetimi kolaylaşır. Sağlık, performans ve üretim verilerini takip edebilir ve çiftlik işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Hemen Yerli Numaratör Kayışı Tokalı'nı edinerek hayvanlarınızın sağlığını ve yönetimini daha iyi bir seviyeye taşıyın. Güvendiğiniz yerli ürünle çiftlik işlerinizi kolaylaştırın!

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Yerli Numaratör Kayışı Tokalı 125 cm

Yerli numaratör büyükbaş hayvanların boynuna takılır ve numaraları taşır. Tokalı sistemle istediğiniz boyun genişliğine göre ayarlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Benzer Ürünler

Menü