20 CC 3 Parça (contalı) Pembe Uçlu Enjektör - 625 Adet

20 CC 3 Parça (contalı) Pembe Uçlu Enjektör - 625 Adet

Bu ürünü satın aldığınızda 171 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 171 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 34,20 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

Stokta var

Yeni ürün

1 718,75 ₺

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Marka: Berika

BRK-20-CC625

20 CC 3 Parça (CONTALI) Pembe Uçlu Enjektör en uygun fiyata burada

12 aya varan taksitle

Türkiye'nin her yerine kargo

 
Daha Fazla Bilgi

Büyükbaş Hayvanlar İçin İdeal 20 cc Üç Parça Pembe Uçlu Veteriner Enjektör

Büyükbaş hayvanlarınızın sağlığını korumak ve tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış 20 cc Üç Parça Pembe Uçlu Veteriner Enjektör, veterinerlerin güvendiği bir üründür. Bu enjektör, büyükbaş hayvanlar için idealdir ve sunduğu özelliklerle fark yaratır. İşte bu ürünün dikkat çeken özellikleri:

Ürün Özellikleri ve Avantajları:

  • Mükemmel İğne Boyutu: İçinde bulunan 18G (1,20x38) iğne, büyükbaş hayvanlara rahat ve güvenli enjeksiyonlar yapmanızı sağlar.

  • Steril ve Güvenli: Steril non-toksik malzemelerle üretilmiş olup etilen oksit gazı ile steril edilmiştir. Bu, enfeksiyon riskini minimumda tutar ve güvenli bir kullanım sunar.

  • Luer Ucu Tasarımı: %6 eğimli luer uc ve eksantirik uçlu tasarımı, enjeksiyonların hassas ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanır.

  • Kullanım Kolaylığı: Paraldehit kullanımı önerilmez ve kullanımdan sonra tıbbi atık kurallarına uygun bir şekilde imha edilmelidir. Ambalajı hasar görmüş enjektörleri kullanmamanız önemlidir.

20 cc Üç Parça Pembe Uçlu Veteriner Enjektör, büyükbaş hayvanlarınıza yönelik veteriner uygulamalarınız için güvenilir ve etkili bir çözümdür.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

20 CC 3 Parça (contalı) Pembe Uçlu Enjektör - 625 Adet

20 CC 3 Parça (CONTALI) Pembe Uçlu Enjektör en uygun fiyata burada

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Benzer Ürünler

Menü