Ecodin Sağım Sonrası İyot Bazlı Meme Daldırma 1 Lt Ecodin Sağım Sonrası İyot Bazlı Meme Daldırma 1 Lt Ecodin Sağım Sonrası İyot Bazlı Meme Daldırma 1 Lt
Ecodin Sağım Sonrası İyot Bazlı Meme Daldırma 1 Lt

BU ÜRÜNDE KARGO BEDAVA

Ecodin Sağım Sonrası İyot Bazlı Meme Daldırma 1 Lt

Marka: FARMENA

Bu ürünü satın aldığınızda 7 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 7 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 0,70 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

90092018

Stokta var

Yeni ürün

Ecodin sağım sonrası mastitis önleyici bitki özlü film yapan bariyerdir.

Daha Fazla Detaylar

70,00 ₺

- +

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartı >Havale & Eft >Kapıda ödeme (Seçili Ürünlerde)

1000 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava

Çok Satan Ürünlerimiz

 
Daha Fazla Bilgi

Neden sağım sonrası dezenfektan kullanmalıyız?

Sağım sonrası meme başları iki saate kadar (ortalama yarım saat) açık kalmaktadır. Bu süre içerisinde bakteriler açık kalan meme başı deliğinden içeri girebilir. Meme içinde önce sütü bozarlar sonra sütü sentezleyen ve salgılayan dokuları tahrip ederler. Meme başı derisinin bütünlüğünün korunması. çatlak. kuruma gibi cilt problemlerinin olmaması memenin kendisini de korumaktadır. Meme başındaki çatlaklara gizlenen bakteriler meme başı kanalından içeri girmek için fırsat kollamaktadırlar. Meme içerisine bakteri girmesi ile meydana gelen doku tahribatına Mastitis denir.

Kullanım şekli

Sağım sonrasında meme başları ürüne direkt birer kez birkaç saniye daldırılır ve yıkama kurulama yapılmaz. Uygulamadan sonra inekleri en az 15 dakika yatırmayınız. Bakterisidal etkilidir. Memede mastitse sebep olabilecek yukarıda belirtilen bakterilere karşı etkilidir. İçeriğindeki gliserin varlığıyla deriyi yumuşatır ve nemlendirir.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Ecodin Sağım Sonrası İyot Bazlı Meme Daldırma 1 Lt

Ecodin sağım sonrası mastitis önleyici bitki özlü film yapan bariyerdir.

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Aynı kategorideki diğer ürünler: 25

GOOGLE MÜŞTERİ YORUMLARI

 

Benzer Ürünler

Menü