Uzun Köpek Yakalama Ağı

Kedi Yakalama Filesi Çap 80 cm

Bu ürünü satın aldığınızda 172 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 172 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 34,40 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

Stokta var

Yeni ürün

1 725,00 ₺

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Marka: FARMENA

KEDYF210

Kedi Yakalama Filesi 133 cm uzunluğunda sapa sahip 80 cm çember çapı olan fileli kedi yakalama ağı ile kedileri kolayca yakalayabilirsiniz.

12 aya varan taksitle

Türkiye'nin her yerine kargo

 
Daha Fazla Bilgi

Kedi Yakalama Filesi toplam uzunluğu 210 cm dir 80 cm çemberi ve 133 cm sapa sahiptir.

Kedileri el değmeden yakalamanız için üretilmiştir

Gövde sapı 1,33 m uzunluğunda dayanıklı ve plastik borudan üretilmiştir

Göz aralıkları 3 ila 3,5 cm’ arasındadır.

Kedi yakalama ağının Çemberinin çapı 80 cmdir

Kedi yakalama filesinin derinliği 100 cm dir.

Filesi kediye zarar vermeyen özel olarak dokunmuş düğümlü ağdan örülmüştür.

kedi yakalama ağı File ve çember bağlantıları arasında özel olarak güçlendirilmiştir.

Uzun bir süre kullanıldıktan sonra deformasyona uğrayan file yenisi ile değiştirilebilir özellikte tasarlanmıştır.

Kedi yakalama filesi, kedinin güvenli bir şekilde yakalanmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Kedinin dışarı çıkmasını engellemek veya kaçmasını önlemek için kullanılan bir araç değildir.

Kedi yakalama filesi genellikle kedinin yakalanması gerektiği durumlarda kullanılır. Örneğin, veteriner muayenesi, tıbbi bakım, taşınma veya başka bir sebeple kedinin güvenli bir şekilde yakalanması gerektiğinde kullanılabilir. Kedi sahipleri veya hayvan bakım uzmanları tarafından tercih edilen bir araçtır.

Kedi yakalama filesi, kedinin hareket alanını sınırlayan ve onu yakalama amacıyla kullanılan özel bir araçtır. Kedinin içine girdiği alanda ağ yapısı bulunur ve bu sayede kedinin kaçmasını veya uzaklaşmasını engeller. Kedinin yakalanmasını kolaylaştıran bir mekanizma da içerir.

Kedi yakalama filesi kullanımı sırasında kedinin güvenliği ve konforu ön planda tutulmalıdır. Yakalama işlemi sırasında kedinin stres veya yaralanma riski minimize edilmeye çalışılmalıdır. Bu nedenle, kedi sahibi veya yakalama işleminden sorumlu kişi, nazik ve kontrollü bir şekilde hareket etmeli ve kedinin rahatlığını sağlamak için uygun önlemleri almalıdır.

Kedi yakalama filesi, kedinin yakalanması için etkili bir araçtır. Ancak, kedinin güvenli bir şekilde dışarı çıkmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış başka çözümler bulunmaktadır, örneğin, güvenli bir kedi bahçesi veya tasma kullanımı. Bu seçenekler, kedinin doğal davranışlarını sergilemesine ve açık havada zaman geçirmesine olanak tanırken güvenliğini de sağlar.

Kedinizin güvenliği ve ihtiyaçları için en uygun çözümü belirlemek için veterinerinizle veya bir hayvan uzmanıyla görüşmek önemlidir.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Kedi Yakalama Filesi Çap 80 cm

Kedi Yakalama Filesi 133 cm uzunluğunda sapa sahip 80 cm çember çapı olan fileli kedi yakalama ağı ile kedileri kolayca yakalayabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Benzer Ürünler

Menü