Tendo Kıskacı

Tendo Kıskacı

Bu ürünü satın aldığınızda 183 alışveriş puanı kazanacaksınız. Toplamda 183 alışveriş puanına ulaşacak ve bir sonraki alış verişinizdeki alacağınız indirim : 36,60 ₺ indirim kuponu kazanacaksınız..

Stokta var

Yeni ürün

1 830,00 ₺

- +

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Marka: Kerbl

K117

Tendo kıskacı Hayvanın arka bacağını emniyete alarak tekme atmasını güvenilir bir şekilde engelleyerek. hayvanın acı çekmesini önlemek için kullanılır

12 aya varan taksitle

Türkiye'nin her yerine kargo

 
Daha Fazla Bilgi

Tendo Kıskacı: Hayvan Sağlığını ve Güvenliğini İlk Sıraya Koyun!

Tendo Kıskacı, büyükbaş hayvanların bakımında ve tırnak bakımında güvenilir bir yardımcıdır. Hem çiftçilerin hem de veterinerlerin sıkça tercih ettiği bu ürün, hayvanların konforunu ve sağlığını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.

Başlıca Özellikler:

  • Tekme Kontrolü: Tendo Kıskacı, hayvanın arka bacağını güvenli bir şekilde emniyete alarak tekme atmasını engeller. Bu, hayvanın kendine veya çevresindekilere zarar vermesini önler.

  • Zarar Vermez: Ürün, hayvanın deri ve dokularına zarar vermez. Hayvanın rahatlığını düşünerek tasarlanmıştır ve acı çekmesini önler.

  • Tırnak Bakımı: Tendo Kıskacı, hayvanların tırnak bakımını yaparken işleri kolaylaştırır. Güvenilir bir şekilde hayvanın bacağını sabitler, böylece tırnak bakımı daha düzgün ve etkili bir şekilde gerçekleştirilir.

Tendo Kıskacı, hayvanlarınızın sağlığını ve konforunu ön planda tutan bir üründür. Onların bakımını yaparken güvenilirlik arıyorsanız, Tendo Kıskacı tam size göre! Hem çiftçilerin hem de veterinerlerin güvendiği bu ürünle hayvanlarınıza daha iyi bakabilirsiniz.

 
Taksit Seçenekleri

Bir Yorum Yaz

Tendo Kıskacı

Tendo kıskacı Hayvanın arka bacağını emniyete alarak tekme atmasını güvenilir bir şekilde engelleyerek. hayvanın acı çekmesini önlemek için kullanılır

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Benzer Ürünler

Son görüntülenen

Menü